• JACKRABBIT  BASKETBALL  SCHEDULE  2019-2020

    Nov 4

     

    Jackrabbit Madness

    Home

     

    TBA

     

    All Teams

    Nov 11-15

     

    Bald Knob Tournament

    Bald Knob

     

    TBA

     

    JG, JB

    Nov 16

     

    7th Jamboree

       

    Carlisle

     

    TBA

     

    7th GB

    Nov 18

     

    Baptist Prep

     

    Baptist Prep

     

    4:30

     

    7th GB, JGB

    Nov 19

    Riverview

    Riverview

     

    4:00

     

    JGB, SGB

    Nov 21

     

    Carlisle

     

    Carlisle

     

    4:00

     

    JGB, SGB

    Dec 2

     

    CAC

     

    Home

     

    4:30

     

    7th GB, JGB

    Dec 3

     

    Harding Academy

       

    Harding Academy

     

    4:00

     

    JGB, SGB

    Dec 5

     

    Bald Knob

       

    Home

     

    4:30

     

    7th GB, JGB

    Dec 6

     

    Robinson

     

    Home

     

    6:00

     

    SGB

    Dec 9-13

     

    Cabot Tournament

       

    Cabot

     

    TBA

     

    SGB

    Dec 10

    Little Rock Mills

     

    Little Rock Mills

     

    6:00

     

    SGB

    Dec 12

     

    Robinson

       

    Robinson

     

    4:30

     

    7th GB, JGB

    Dec 16

     

    Stuttgart

       

    Home

     

    4:30

     

    7th GB, JGB

    Dec 17

    Stuttgart

     

    Stuttgart

     

    6:00

     

    SGB

    Dec 27-30

     

    Gold Fish Classic

     

    Home

     

    TBA

     

    SGB

    Jan 3

     

    EStem

       

    EStem

     

    5:00

     

    JVB, SGB

    Jan 6

     

    EStem

       

    EStem

     

    4:30

     

    7th GB, JGB

    Jan 7

     

    Wynne

       

    Home

     

    6:00

     

    SGB

    Jan 8-11

     

    Bradford Tournament

       

    Bradford

     

    TBA

     

    JGB

    Jan 10

     

    McClellan

       

    McClellan

     

    6:00

     

    SGB

    Jan 11

    7th Jamboree

     

    Lonoke

     

    TBA

     

    7th GB

    Jan 13

     

    Bradford

     

    Home

     

    5:30

     

    JVG, JVB

    Jan 17

     

    Forrest City

    Forrest City

     

    6:00

     

    SGB

    Jan 21

     

    Pulaski Academy

     

    Home

     

    6:00

     

    SGB

    Jan 23

     

    Stuttgart

     

    Stuttgart

     

    4:30

     

    7th GB, JGB

    Jan 24

     

    Stuttgart

     

    Home

     

    6:00

     

    SGB

    Jan 27

     

    EStem

     

    Home

     

    4:30

     

    7th GB, JGB

    Jan 28

     

    Robinson

       

    Robinson

     

    6:00

     

    SGB

    Jan 31

     

    Little Rock Mills

       

    Home

     

    6:00

     

    SGB

    Feb 3

     

    Carlisle

       

    Home

     

    4:30

     

    7th GB, JGB

    Feb 4

     

    EStem

       

    Home

     

    6:00

     

    SGB

    Feb 6

     

    Robinson

     

    Home

     

    4:30

     

    7th GB, JGB

    Feb 7

     

    Wynne

     

    Wynne

     

    6:00

     

    SGB

    Feb 10-15

     

    JH District Tournament

     

    TBA

     

    TBA

     

    JGB

    Feb 11

     

    McClellan

       

    Home

     

    6:00

     

    SGB

    Feb 18

     

    Forrest City

       

    Home

     

    6:00

     

    SGB

    Feb 21

     

    Pulaski Academy

       

    Pulaski Academy

     

    6:00

     

    SGB